24 Paź 2019

Szkolenie "Młode Kadry"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 23.10.2019r. w naszej szkole odbyło się kolejne szkolenie w ramach programu „Młode Kadry” realizowanego wspólnie z firmą Inter Cars.  Poprowadził je Pan Jarosław Clapiński - pracownik firmy Bilstein. Tematem spotkania były łańcuchy rozrządu. O atrakcyjności zaprezentowanych treści i formie przekazu niech świadczy fakt, iż prowadzący, po zakończeniu wykładu, otrzymał od słuchaczy gromkie brawa.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne szkolenie. A dla zainteresowanych kilka zdjęć.

Czytany 407 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 październik 2019 09:21
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online