22 Paź 2019

Twoje światła nasze bezpieczeństwo

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Media o ogólnopolskiej akcji ustawiania świateł przeprowadzonej w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu

warszawa.tvp.pl

radommoto.pl

Czytany 364 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 27 guests and no members online