11 Mar 2020

Uroczysta Akademia z okazji Dnia Kobiet

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

09 marca w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet, przygotowana przez uczniów i nauczycieli
(I. Gibała, E. Rembiś, O. Milewska) Tematem przewodnim programu artystycznego była kobieta. Uczniowie naszej szkoły w sposób humorystyczny pokazali prezentacje, zawierającą skromny wybór kobiecych typów, z jakimi przychodzi nam się spotkać w domu, w pracy i w szkole.

Czytany 279 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 marzec 2020 20:58
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online