26 Cze 2020

Pożegnanie Roku Szkolnego 2019/2020

Radom, dn. 26 czerwca 2020 r.

Szanowni Państwo,

Drodzy uczniowie, rodzice.

Dzisiaj zakończenie roku szkolnego. Dziękuję za cały rok ciężkiej pracy w szczególności za ostatnie miesiące. Trwający stan epidemii jest czasem stresującym, który wymógł na nas wszystkich zmianę zachowań i nabycie wielu nowych umiejętności. Jedni poradzili sobie z tym lepiej, inni słabiej, wszyscy jednak wykazali się zaangażowaniem, za które dziękuję.

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym dniem tak jak ostatnie trzy miesiące – zdalnej nauki. Pandemia sprawiła, że nauka w tych czasach była inna. Wymagała większego zaangażowania i poświęcenia.

Przed nami wakacje,  odpoczynek, na który wszyscy tak bardzo czekamy i zasługujemy. Mam nadzieję, że pierwszego września spotkamy się tu wszyscy, aby rozpocząć kolejny rok nauki w Zespole Szkół Samochodowych

W tym miejscu chciałabym wszystkim szczerze podziękować za wysiłek, zaangażowanie i rzetelną pracę. Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom za wasz wkład w rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji w kształtowaniu postaw naszych uczniów. Dziękuję pracownikom obsługi i administracji za ich zaangażowanie w prace na rzecz szkoły. Dziękuję rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania oraz za pomoc w naszej codziennej pracy.

Na zakończenie życzę, aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, dobrego odpoczynku i szansy poznania nowych miejsc oraz ciekawych ludzi. Odpoczywając od codziennej nauki kierujcie się odpowiedzialnością i rozwagą, zawsze pamiętajcie
o bezpieczeństwie własnym i innych. Życzę wszystkim udanego wypoczynku.

Anna Stańczyk – dyrektor szkoły

Czytany 2700 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 czerwiec 2020 06:54