26 Cze 2020

Pożegnanie Roku Szkolnego 2019/2020

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

                                                                                                   Radom, dn. 26 czerwca 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

Drodzy uczniowie, rodzice.

Dzisiaj zakończenie roku szkolnego. Dziękuję za cały rok ciężkiej pracy w szczególności za ostatnie miesiące. Trwający stan epidemii jest czasem stresującym, który wymógł na nas wszystkich zmianę zachowań i nabycie wielu nowych umiejętności. Jedni poradzili sobie z tym lepiej, inni słabiej, wszyscy jednak wykazali się zaangażowaniem, za które dziękuję.

 Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym dniem tak jak ostatnie trzy miesiące – zdalnej nauki. Pandemia sprawiła, że nauka w tych czasach była inna. Wymagała większego zaangażowania i poświęcenia.

Przed nami wakacje,  odpoczynek, na który wszyscy tak bardzo czekamy i zasługujemy. Mam nadzieję, że pierwszego września spotkamy się tu wszyscy, aby rozpocząć kolejny rok nauki w Zespole Szkół Samochodowych

 W tym miejscu chciałabym wszystkim szczerze podziękować za wysiłek, zaangażowanie i rzetelną pracę. Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom za wasz wkład w rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji w kształtowaniu postaw naszych uczniów. Dziękuję pracownikom obsługi i administracji za ich zaangażowanie w prace na rzecz szkoły. Dziękuję rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania oraz za pomoc w naszej codziennej pracy. 

Na zakończenie życzę, aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, dobrego odpoczynku i szansy poznania nowych miejsc oraz ciekawych ludzi. Odpoczywając od codziennej nauki kierujcie się odpowiedzialnością i rozwagą, zawsze pamiętajcie
o bezpieczeństwie własnym i innych. Życzę wszystkim udanego wypoczynku.

 

Anna Stańczyk – dyrektor szkoły

Czytany 743 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 czerwiec 2020 06:54
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online