30 Kwi 2021

Konkurs Katyń - pamiętamy!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczeń naszej szkoły Filip Błocki zdobył wyróżnienie w konkursie Katyń - pamiętamy! zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Patronat honorowy objął Instytut Pamięci Narodowej. Opiekunem ucznia w konkursie była Renata Cywka.

 

Dyplom opiekuna konkursu oraz zdobywcy wyróżnienia Filipa Błockiego.

Czytany 382 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 kwiecień 2021 09:29
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 26 guests and no members online