28 Cze 2021

Wyniki Konkursu "W świecie techniki"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„W świecie techniki”

Zakończenie edycji  w roku szkolnym 2020/2021

Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Samochodowych wraz z p. Arkadiuszem Hernikiem dziękuje uczestnikom za udział  w konkursie: „W świecie techniki”. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zabawie, mierząc się z podchwytliwymi pytaniami z dziedziny motoryzacji. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców (słuchawki bezprzewodowe) sprawiły, że nasz konkurs był atrakcyjny dla uczniów i cieszył się ogromną popularnością .

Nagrody otrzymali:

Weronika Szyszka kl. 2c

Szkudlarz Macjej kl. 1ml

Szkoła Maciej kl. 2czp

Baryłka Jakub kl. 2gzp

Jałowski Maciej kl. 2gzp

Skrzypczynski Adam kl. 2btp

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach !!!

 

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 wrzesień 2021 08:45
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 12 guests and no members online