24 Mar 2022

Finał konkursu walentynkowego - rozdanie dyplomów

W środę 23 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom szkolnego konkursu na najlepszą prezentację multimedialną ukazującą sylwetkę świętego Walentego, kult postaci oraz historię zwyczajów związanych z walentynkami. Pierwsze miejsce w konkursie, zorganizowanym przez panie Małgorzatę Stańczyk i Anetę Wajdzik-Jary, zajął Michał Szymczak z klasy 3btp, kolejne przypadły w udziale Maciejowi Jałowskiemu (3gzp) i Tomaszowi Pawlakowi (1c). Podczas finału autorzy najlepszych prezentacji przedstawili zebranym swoje prace oraz otrzymali gratulacje i dyplomy z rąk dyrektor szkoły pani Anny Stańczyk.