20 Gru 2017

Wigilia w „Samochodówce”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu spotkali się na tradycyjnym spotkaniu przedświątecznym. Na Wigilię jak co roku zaproszeni zostali również emerytowani nauczyciele i dyrektorzy.

Grono pedagogiczne, pracownicy administracji, emerytowani nauczyciele co roku spotykają się przed Świętami Bożego Narodzenia, aby złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. W tym roku tradycji stało się zadość i wszyscy spotkali się na Wigilii. Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd i świąteczny poczęstunek. Poszczególne klasy spotkają się na klasowych Wigiliach w przedświąteczny piątek.

Czytany 1061 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 styczeń 2018 13:11
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online