27 Lis 2018

Zaduszki 2018

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Listopad jest szczególnym miesiącem pamięci o tych, których nie ma już wśród nas. Przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wspominamy, tęsknimy. W scenerię zadumy i refleksji wpisują się tradycyjne już w naszej szkole Zaduszki. To uroczyste spotkanie poświęcone jest pamięci o zmarłych nauczycielach, pracownikach, uczniach i absolwentach radomskiej Samochodówki. W tym roku szkolnym kameralne Zaduszki przygotowali uczniowie klasy 2a wraz z paniami: Edytą Maciaszczyk i Elżbietą Wróbel.

Czytany 1215 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 styczeń 2019 11:48
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online