28 Paź 2021

Ognisko klasowe w Muzeum Wsi Radomskiej

W dniu 25 października uczniowie klasy 3 ctp, pod opieką Małgorzaty Kruk, Anny Prusińskiej oraz Pani Renaty Barszcz, odbyli wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Muzeum Wsi Radomskiej. Uczniowie mieli możliwość przyjrzeć się bliżej m.in. architekturze wiejskiej
i małomiasteczkowej, sztuce ludowej, kulturze wiejskiej. Zapoznali się również z wyposażeniem wnętrz obiektów znajdujących się na terenie Muzeum Wsi Radomskiej. Odpoczynek i integracje w barwnej, jesiennej scenerii umilała nam muzyka, wspólne śpiewy i rozmowy oraz pieczenie kiełbasek. Szczególne podziękowania dla Pani Renaty Barszcz za przygotowanie poczęstunku i pysznego ciasta na drugie śniadanie.

Czytany 1436 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 październik 2021 12:58