09 Lis 2021

Odwiedziliśmy groby byłych pracowników "Samochodówki"

W Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu stało się już tradycją, że co roku bezpośrednio przed dniem Wszystkich Świętych nauczyciele „Samochodówki” wraz z uczniami odwiedzili cmentarze i zapalili znicze na grobach zasłużonych byłych dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

Zapłonęło również światełko przed tablicami pamiątkowymi znajdującymi się na zabytkowej ścianie frontowej naszej szkoły (od strony ul. 25-Czerwca), upamiętniającymi pomordowanych w czasie okupacji niemieckiej nauczycieli i pracowników oraz patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego.

W akcji brali udział nauczyciele: Paweł Maruszak, Maciej Mikulski, Piotr Gauze, Jacek Bulsa, Marek Chęć, Tomasz  Trojanowski, Rafał  Leszczyński, Piotr Nowak, Mirosław Gromski  i Ryszard Trojanowski  oraz  uczniowie z klasy 1 gz .

Czytany 1591 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 listopad 2021 08:24