WIELKA PARADA ULICAMI MIASTA

W dniu 5 czerwca 2004 odbyła się parada. Została ona zorganizowana w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Współorganizatorami parady byli: Zespół Szkół Samochodowych, Automobilklub Radomski, Klub Miłośników Pojazdów Zabytkowych. W paradzie wystąpiły pojazdy firm: Mercedes, Toyota, Volkswagen, Chrysler.

Parada została uświetniona wielokrotnym przelotem samolotu z Aeroklubu Radomskiego, ciągnącego okolicznościowy napis.

Parada zakończyła się prezentacją pojazdów biorących w niej udział na Placu Konstytucji 3-go Maja.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 4 guests and no members online