RAJD SPRAWNOŚCIOWY NA TERENIE SAMOCHODÓWKI

W dniu 26 września 2004 odbył się rajd sprawnościowy w ramach eliminacji ogólnopolskich Kontrolnej Jazdy Samochodem (KJS). Za miejsce odbycia rajdu posłużył teren Zespołu Szkół Samochodowych. Został on zorganizowany w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Współorganizatorami rajdu byli Zespół Szkół Samochodowych wspólnie z Automobilklubem Radomskim.

 

Po zakończeniu rajdu puchary wręczali Dyrektor Wojciech Bernat i Zastępca Dyrektora Automobilklubu Radomskiego Wojciech Bilewski. Rajd przeprowadzony został w kategoriach:

O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu: kobiety, mężczyźni.

Oraz w kategorii sprawnościowej KJS.

W zawodach wzięli udział również uczniowie i nauczyciele Samochodówki.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online