PREZENTACJA SAMOCHODÓW PRZY PARKU im. T. KOŚCIUSZKI

W dniu 8 października 2004 odbyła prezentacja samochodów. Została ona zorganizowana w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania Samochodówki. Na prezentacji wystąpiły firmy: Cortes -przedstawiciel marki Nissan, Inter Auto - przedstawiciel marki FIAT, Karasiewicz i syn - przedstawiciel marki Renault, Ster spółka z o.o. przedstawiciel marki VW i Audi, Zeszuta - przedstawiciel marki Mercedes i Chrysler i przedstawiciel marki Scania Truck.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 6 guests and no members online