3.11.2006 - OTWARCIE NOWOCZESNEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ

Dnia 3.11.2006r odbyła się uroczystość otwarcia nowoczesnej stacji diagnostycznej w naszej szkole. Nowy budynek warsztatowo-diagnostyczny stanął na miejscu starych magazynów szkolnych. Na uroczystość przybyli z-ca prezydenta miasta Radomia Pan Andrzej Banasiewicz, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Pan Adam Tomala, przedstawiciele policji i wiele ważnych osobistości. Dyrektor Szkoły Wojciech Bernat dokonał uroczystego przecięcia wstęgi. Obiekt poświęcił ks. kan. Piotr Jaśkiewicz proboszcz parafii p. w. Św. Rodziny.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online