18.06.2008 - Nagrody dla Olimpijczyków

W dniu 18.06.08 w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyło się spotkanie dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. W spotkaniu udział wzięli uczniowie, którzy startowali w olimpiadach i konkursach i osiągnęli znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej. W spotkaniu udział brali przedstawiciele władz miasta Radomia oraz przedstawiciele Rady miasta. W dniu 18.06.08 w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyło się spotkanie dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. W spotkaniu udział wzięli uczniowie, którzy startowali w olimpiadach i konkursach i osiągnęli znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej. W spotkaniu udział brali przedstawiciele władz miasta Radomia oraz przedstawiciele Rady miasta.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online