18.06.2008 - Nagrody dla Olimpijczyków

W dniu 18.06.08 w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyło się spotkanie dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. W spotkaniu udział wzięli uczniowie, którzy startowali w olimpiadach i konkursach i osiągnęli znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej. W spotkaniu udział brali przedstawiciele władz miasta Radomia oraz przedstawiciele Rady miasta. W dniu 18.06.08 w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyło się spotkanie dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. W spotkaniu udział wzięli uczniowie, którzy startowali w olimpiadach i konkursach i osiągnęli znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej. W spotkaniu udział brali przedstawiciele władz miasta Radomia oraz przedstawiciele Rady miasta.