Uroczystości 100-lecia Samochodówki

ZAWODY NA TORZE KARTINGOWYM AUTOMOBILKLUBU RADOMSKIEGO

 

W kwietniu 2004 na terenie toru kartingowego Automobilklubu Radomskiego odbyły się zawody w których brała udział drużyna naszej szkoły. Współorganizatorem zawodów był Automobilklub Radomski i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Celem zawodów było propagowanie bezpiecznej jazdy. Zawody były rozegrane w dwóch kategoriach: motocyklowej i samochodowej.

Naszym zawodnikom kibicowała silna grupa kolegów.

A oto nasza drużyna w pełnym składzie.

W półfinałach konkursu motoryzacyjnego sędziowali: Dariusz Duralski, Jerzy Ługowski, Wojciech Bilewski.

Dzięki swoim umiejętnością nasi uczniowie zdobyli I miejsce w eliminacjach wojewódzkich spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.

W ten oto sposób zwiększyła się kolekcja pucharów zdobytych przez uczniów naszej szkoły.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online