05 Sty 2018

V Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - 2018

Zaproszenie

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, branżowe szkoły zawodowe - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą „V Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - 2018” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu.
ul. 25- Czerwca 66, 26 - 600 Radom.

Turniej jest organizowany pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Zwycięzcy turnieju zdobędą  atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów turnieju.
Dla opiekunów uczniów startujących w konkursie organizatorzy przewidzieli upominki.

Podstawowe warunki trzyetapowego Turnieju określa Regulamin. W I etapie szkoły we własnym zakresie wyłonią do pięciu uczniów, którzy będą  reprezentować je w II etapie i III etapie. Dobór reprezentantów odbywa się na podstawie testów lub konkursów organizowanych we własnym zakresie. Jeżeli szkoła stanowi zespół szkół różnego stopnia, istnieje możliwość wystawienia pięcioosobowej reprezentacji z każdej szkoły.

W trakcie Turnieju będzie oceniana wiedza z zakresu:

• budowy pojazdów i historii motoryzacji,
  • technologii napraw i obsługi pojazdów,
  • zespołów i elementów pojazdów samochodowych,
  • elektrotechniki i elektroniki motoryzacyjnej.

Imiona i nazwiska uczniów zgłoszonych przez szkołę do II etapu oraz imiona i nazwiska ich opiekunów z numerem kontaktowym do opiekuna, który przygotowuje i towarzyszy uczniom w dalszych etapach Turnieju, prosimy nadsyłać na załączonym formularzu pocztą elektroniczną do dnia 09 marca 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax-em na numer (0-48) 36-35-446.

Wytypowanych uczniów i ich opiekunów zapraszamy na finał, który odbędzie się w czwartek w dniu 15 marca 2018r. w formie testu pisemnego oraz zadań praktycznych.

Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać u Koordynatora Turnieju kol. Dariusza STĘPNIEWSKIEGO pod numerem telefonu 504-370-165 lub kol. Tomasza CZAJ pod numerem telefonu 603 584 325

Poniżej załączam Regulamin oraz Zgłoszenie do Turnieju

Serdecznie zapraszamy szkoły do podjęcia rywalizacji.

Czytany 4328 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 styczeń 2018 12:35