08 Sty 2020

VII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2020

Zaproszenie

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, branżowe szkoły I stopnia - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą „VII Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – Radom 2020” organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  ul. 25- Czerwca 66, 26-600 Radom.

Turniej jest organizowany pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Zwycięzcy Turnieju zdobędą  atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.
Dla opiekunów uczniów startujących w konkursie organizatorzy przewidzieli upominki.

Podstawowe warunki trzyetapowego Turnieju określa Regulamin  (dostępny na stronie internetowej organizatora).

W trakcie Turnieju będzie oceniana wiedza z zakresu:

• budowy pojazdów i historii motoryzacji,
  • technologii napraw i obsługi pojazdów,
  • zespołów i elementów pojazdów samochodowych,
  • elektrotechniki i elektroniki motoryzacyjnej.

Imiona i nazwiska uczniów zgłoszonych przez szkołę do II etapu oraz imiona i nazwiska ich opiekunów z numerem kontaktowym do opiekuna, który przygotowuje i towarzyszy uczniom w dalszych etapach Turnieju, prosimy nadsyłać na załączonym formularzu pocztą elektroniczną do dnia 21 lutego 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wytypowanych uczniów i ich opiekunów zapraszamy na finał,  który odbędzie się w dniu 03 marca 2020 r.
w formie testu pisemnego oraz zadań praktycznych.

Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać u Koordynatora Turnieju kol. Dariusza STĘPNIEWSKIEGO pod numerem telefonu 504-370-165.

W załączniku Regulamin oraz Zgłoszenie do Turnieju

Serdecznie zapraszamy szkoły do podjęcia rywalizacji.

Organizatorzy Turnieju

Partnerami i sponsorami nagród w Międzywojewódzkim Turnieju Mechaników Samochodowych są: