29 Sie 2023

Radom Expo 2023

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

W związku z organizacją w dniach 8 – 9 września 2023 r. wystawy Radom Expo w Radomskim Centrum Sportu (RCS) - Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Struga 63 przez Prezydenta Miasta Radomia uprzejmie informujemy o nadchodzącym wydarzeniu. 

 

Adresatami wydarzenia są głównie: mieszkańcy Radomia i regionu, uczniowie szkół podstawowych, zawodowych i średnich (w tym maturzyści), studenci oraz przedsiębiorcy i potencjalni inwestorzy. Podczas wydarzenia zostaną udostępnione do zwiedzania przygotowane w obiekcie RCS stoiska wystawiennicze m.in: radomskich przedsiębiorstw funkcjonujących w strategicznych dla regionu branżach, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych i badawczych oraz szkół kształcących w zawodach technicznych.

 

Wstęp będzie wolny.

 

Poniżej znajduje się adres strony internetowej dedykowanej wystawie:

 

https://expo.umradom.pl

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Czytany 811 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 sierpień 2023 09:29
ZSS

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 10 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: