29 Sie 2023

Radom Expo 2023

(1 głos)

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W związku z organizacją w dniach 8 – 9 września 2023 r. wystawy Radom Expo w Radomskim Centrum Sportu (RCS) - Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Struga 63 przez Prezydenta Miasta Radomia uprzejmie informujemy o nadchodzącym wydarzeniu.

Adresatami wydarzenia są głównie: mieszkańcy Radomia i regionu, uczniowie szkół podstawowych, zawodowych i średnich (w tym maturzyści), studenci oraz przedsiębiorcy i potencjalni inwestorzy. Podczas wydarzenia zostaną udostępnione do zwiedzania przygotowane w obiekcie RCS stoiska wystawiennicze m.in: radomskich przedsiębiorstw funkcjonujących w strategicznych dla regionu branżach, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych i badawczych oraz szkół kształcących w zawodach technicznych.

Wstęp będzie wolny.

Poniżej znajduje się adres strony internetowej dedykowanej wystawie:

Serdecznie zapraszamy.

Czytany 829 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 sierpień 2023 09:29