25 Wrz 2019

Konkurs "Polskie Państwo Podziemne"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 21.09.2019 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu miał miejsce finał II  konkursu Polskie Państwo Podziemne. Reprezentanci radomskich szkół spotkali się, aby pochwalić się zdobytą wiedzą o II wojnie światowej, a w szczególności
o działalności podziemia zarówno w skali ogólnokrajowej jak i dotyczącej ściśle regionu radomskiego. 

Konkurs odbył się pod patronatem IPN oddział w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2a oraz 3d pod opieką
p. Renaty Cywki. Zmagania były bardzo wyrównane, a w rezultacie ostatecznie uczeń "Samochodówki" zajął 4 miejsce.

Gratulujemy :)

Czytany 840 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 październik 2019 06:56
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online