16 Paź 2019

Dzień Edukacji Narodowej w ZSS

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzień Edukacji Narodowej to święto upamiętniające utworzenie 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego Komisji Edukacji Narodowej.

W naszej szkole obchody tego święta rozpoczęły się w piątek 11 października. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której Dyrektor Szkoły mgr Anna Stańczyk złożyła zgromadzonym serdeczne życzenia oraz wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom 
i pracownikom obsługi. Swoją wdzięczność wyrazili również rodzice uczniów, składając na ręce Pani Dyrektor bukiet kwiatów i życząc wszystkim dalszej owocnej pracy. Akademię uświetnił występ uczniów, przygotowanych przez panie Anetę Wajdzik-Jary, Lidię Wojdałę
i Magdalenę Traczyk, którzy przybliżyli historię utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, nastrojowymi wierszami skłonili zebranych do refleksji oraz w humorystyczny sposób przeprowadzili szkolenie nauczycieli połączone z zabawnym pokazem najnowszych trendów mody pedagogicznej.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSS zakończyły się 14 października słodkim poczęstunkiem dla pracowników zorganizowanym przez Radę Rodziców.

 

Czytany 745 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 październik 2019 10:13
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online