06 Mar 2020

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 marca 2020r. odbył się w naszej szkole test wiedzy o Unii Europejskiej. Uczniowie zmagali się z zagadnieniami dotyczącymi historii , instytucji i najważniejszych dokumentów Unii Europejskiej. Koordynatorem konkursu jest Renata Cywka, która już w pierwszym etapie wyłoniła laureata - Macieja Kołodziejskiego z klasy 3a. Nagrodą dla zwycięzcy jest wyjazd zagraniczny, przede wszystkim obejmujący zwiedzanie instytucji europejskich. Wyjazd dla młodzieży zorganizowany został przez  biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Kuźmiuka.
Gratulacje dla zwycięzcy !!!!

Czytany 360 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online