30 Wrz 2020

Nowa literatura w Bibliotece Szkolnej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W bibliotece szkolnej pojawiły się nowe książki. Są to albumy, reportaże i powieści społeczno-obyczajowe. Znajdzie się także coś lżejszego – powieści fantasty i kryminały. Zachęcamy do odwiedzin w bibliotece
i zapoznania się z nowościami (wszystko z zachowaniem norm sanitarnych). Biblioteka to nie tylko lektury!

 

Zapraszają nauczyciele bibliotekarze (czekamy na Was w przyłbicach ochronnych)

 

Przyjdź, zobacz i wypożycz! Zapraszamy!

Czytany 394 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 wrzesień 2020 08:30
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online