30 Wrz 2020

Nowa literatura w Bibliotece Szkolnej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W bibliotece szkolnej pojawiły się nowe książki. Są to albumy, reportaże i powieści społeczno-obyczajowe. Znajdzie się także coś lżejszego – powieści fantasty i kryminały. Zachęcamy do odwiedzin w bibliotece
i zapoznania się z nowościami (wszystko z zachowaniem norm sanitarnych). Biblioteka to nie tylko lektury!

 

Zapraszają nauczyciele bibliotekarze (czekamy na Was w przyłbicach ochronnych)

 

Przyjdź, zobacz i wypożycz! Zapraszamy!

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 wrzesień 2020 08:30
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online