28 Wrz 2020

AKCJA POBORU KRWI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 25.09.2020 r. (jak zwykle w piątek) w Naszej szkole przeprowadzona została pierwsza w tym roku akcja poboru krwi zorganizowana przez Panów Leszka Kucharskiego i Michała Amerka. Pomimo reżimu sanitarnego związanego z pandemią i specjalnych przepisów dostosowujących Szkoły do tej specyficznej sytuacji, uczniowie Samochodówki ponownie nie zawiedli. Pobór krwi przez ekipę radomskiego RCKiK-u odbył się w kameralnych i przytulnych warunkach w małej Sali gimnastycznej.

Ogółem na akcję zgłosiło się 48 osób, z czego po dokładnej weryfikacji lekarskiej, krew udało się oddać 39–ciu. Razem wywieziono
z Samochodówki 17214 ml krwi.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za odpowiedź na rozpowszechniany w mediach apel i mamy nadzieję,  że pozyskany na akcji ten najcenniejszy lek jakim jest krew, w znaczący sposób wpłynie na ratowanie ludzkiego życia, zwłaszcza zagrożonego obecnymi skutkami pandemii.

Czytany 341 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 wrzesień 2020 08:49
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 12 guests and no members online