11 Paź 2021

Wycieczka do TOYOTA & LEXUS Romanowski Radom

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 27 września uczniowie z klasy 3 technikum, wraz z opiekunami Małgorzatą Kruk oraz Iloną Gibałą, zwiedzali autoryzowany salon samochodowy TOYOTA w Radomiu. Przybyłych uczniów, przywitał sam prezes salonu Pan Marek Romanowski – absolwent Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Uczniowie mieli możliwość, interaktywnie uczestniczyć w spotkaniu z kierownikami  poszczególnych działów, oraz przyjrzeć  się bliżej  pracy: serwisu samochodowego, działu handlowego, detaillingu, myjni, serwisu blacharsko – lakierniczego, ubezpieczeń
i odszkodowań. Duże wrażenie na naszych podopiecznych, wywarła prywatna kolekcja samochodów sportowo – unikatowych gt-four.pl Romanowski classic cars. Uczniowie z ogromnym entuzjazmem, zakończyli zwiedzanie salonu samochodowego, mając nadzieję, że różnorodność i atrakcyjność jaką proponuje im branża samochodowa, pozwoli na podjęcie wymarzonej pracy. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne przyjęcie autoryzowanemu dealerowi  Toyota Romanowski w Radomiu.

Link do Relacji VIDEO ze zwiedzania salonu samochodowego TOYOTA Romanowski Radom

Czytany 244 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 październik 2021 08:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 29 guests and no members online