15 Paź 2021

14 października to święto wszystkich pracowników oświaty, powszechnie nazywane Dniem Edukacji Narodowej, upamiętniające utworzenie w 1773 roku, z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Komisji Edukacji Narodowej.

Ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych i kadry szkoły, związane z zagrożeniem epidemiologicznym, odwołana została uroczysta akademia zorganizowana przez uczniów, a obchody tego święta odbyły się w czwartek 14 października. Z tej okazji pedagodzy spotkali się na krótkiej Radzie pedagogicznej, podczas której Dyrekcja Szkoły złożyła i przekazała zgromadzonym serdeczne życzenia oraz wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom.

Głównym akcentem obchodów Dnia Edukacji Narodowej w "Samochodówce" był słodki poczęstunek dla pracowników, zorganizowany przez Radę Rodziców po zakończeniu Rady pedagogicznej.

Czytany 1439 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 11:39