30 Sty 2018

Niezawodna „Samochodówka” ponownie zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wynikiem ponad osiemnaście tysięcy złotych wolontariusze „Samochodówki” poprawili własny rekord zbiórek w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała 14 stycznia. W województwie Mazowieckim, był to już okres ferii zimowych. Tym większa pochwała dla dwudziestojedno osobowej grupy uczniów i nauczycieli wolontariuszy Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu biorących udział w kweście. Podczas „Finału” zbieraliśmy pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. W ramach promocji Nasza szkoła czynnie włączyła się w organizację WOŚP-u, poza zbiórką pomagając m.in. w organizacji biegu związanego z finałem. Nasi wolontariusze z charakterystycznymi serduszkami pojawili się w kilku miejscach miasta. Pieniądze zbierane były między innymi na ulicach 25 Czerwca, w pobliżu siedziby szkoły, Kelles-Krauza oraz w czasie koncertu na ulicy Żeromskiego. Uzbieraliśmy łącznie 18 293 złotych i 13 groszy plus waluta obca. Liczenie waluty obcej odbędzie się w późniejszym terminie, dlatego ostateczna kwota, jaką udało się zebrać będzie wyższa. Każdy z uczestniczących w zbiórce, otrzymał potwierdzenie zebranej kwoty i większość zapowiedziała, że w przyszłym roku ponownie postara się kwestować i poprawić swój wynik.

 

 

Czytany 752 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 luty 2018 11:37
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 28 guests and no members online