16 Maj 2018

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny - OMTM

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 15.05.2018 na terenie ZSS zorganizowano rozgrywki powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego (po raz drugi w historii w/w Turnieju na terenie naszej Szkoły). Organizatorami akcji byli; Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych Pani mgr Anna Stańczyk, przedstawiciel WORD w Radomiu Pan Dariusz Piątek organizator nagród, Przedstawiciel Mazowieckiego Kuratora Oświaty - Pani Ewa Brola, przedstawiciele KW Policji: Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego mł. insp. Jacek Mnich, Pan Stanisław Popiel - Sędzia główny, Pani Renata Gawryś, Pan Marcin Sawicki, Pan Marcin Duriasz, Bartłomiej Rybak – sędziowie poszczególnych konkurencji, Pan Mirosław Gromski – instruktor nauki jazdy, sędzia konkurencji oraz Pan Maciej Mikulski - Kierownik Warsztatów szkolnych. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z regionu radomskiego. Ze strony naszej szkoły wystartowały dwie drużyny przygotowane przez Pana Jerzego Ługowskiego oraz Pana Marka Chęcia. Wszystkie konkurencje Turnieju wzbudzały duże emocje i chęć rywalizacji. Ostatecznie drużyna przygotowana przez p. Jerzego Ługowskiego z Branżowej Szkoły I stopnia w ZSS z Radomia zajęła trzecie miejsce. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Liceum
w Białobrzegach, natomiast rozgrywki powiatowe wygrała drużyna w osobach Kęska Jan, Zaręba Hubert, Nowak Dawid uczniowie uczęszczający do klasy 3ml z kierunku Technik mechanik lotniczy przygotowana przez p. Marka Chęcia z ZSS w Radomiu, zajmując pierwsze miejsce i możliwość reprezentacji Mazowsza w kolejnym etapie Turnieju. Gratulujemy opiekunom i wszystkim drużynom za udział i życzymy sukcesów w rozgrywkach wojewódzkich!

Czytany 304 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 maj 2018 08:42
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online