08 Cze 2018

70 rocznica śmierci rtm. Witolda Pileckiego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 maja 2018 r. w Zespole Szkół Samochodowych odbyły się uroczystości upamiętniające 70 rocznicę śmierci
rtm. Witolda Pileckiego. Na auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia na którą przybyli zaproszeni goście, przedstawiciele Urzędu Miasta na czele z inspektorem w Wydziale Edukacji Adamem Strzałkowskim, radny Adam Bocheński, Komendant Miejski Policji w Radomiu młodszy inspektor Sławomir Rek, przedstawiciele Lasów Państwowych. Po przedstawieniu oraz wystąpieniu dyrektor szkoły Anny Stańczyk nastąpiło złożenie kwiatów pod pamiątkową tablicą umieszczoną na budynku Zespołu Szkół Samochodowych. Przybyli goście złożyli również pamiątkowe wpisy do księgi.

Czytany 297 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 czerwiec 2018 11:06
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online