07 Lis 2018

Książka to przyszłość

Książka to przyszłość

W październiku biblioteka szkolna obchodziła święto  Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Święto to  zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. W tym roku tematem przewodnim święta było hasło:  „Książka to przyszłość’. Z tej okazji  uczniowie  ZSS chętnie i licznie uczestniczyli w akcjach zorganizowanych przez nauczycieli bibliotekarzy: oglądali wystawę p.t. B- JAK BIBLIOTEKA,  brali udział w quizie odpowiadając na pytania dotyczące biblioteki, słuchali głośnego czytania podczas akcji „Czytanie z belfrem”. Na wszystkich uczniów czekały słodkie niespodzianki.

Czytany 3208 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 13:50