04 Lis 2019

Antymina

18 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach profilaktyki uzależnień pt. ANTYMINA – profilaktyka z pasją.

Jest to program stworzony przez Mirosława „Kolah” Kolczyka – profilaktyka i rapera, składający się z pogadanki opartej na historii prawdziwych ludzi połączonej z elementami muzyki rap.

Spotkania odbyły się w auli szkolnej w dwóch turach i wzięło w nich w sumie udział 12 klas wraz z nauczycielami.

Czytany 3124 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 listopad 2019 10:48