18 Lis 2014

Prezentacje twórczości Tadeusza Różewicza - DK Idalin

W związku ze śmiercią Tadeusza Różewicza w 2014 roku w radomskich ośrodkach kultury zorganizowano konkursy poświęcone pamięci tego uznanego poety, dramatopisarza i prozaika. 18 listopada w Domu Kultury „Idalin” w prezentacjach z cyklu „Poetae nascuntur, oratores fiunt” naszą szkołę godnie reprezentowali – Bartosz Prokop z klasy 2a, przygotowany przez pana Mirosława Szokalskiego oraz Mateusz Sułecki z klasy 4b, którego instruktorką jest pani Aneta Wajdzik-Jary. Po przesłuchaniach konkursowych wady i zalety wybranych prezentacji omówili członkowie jury: aktorzy pan Jarosław Rabenda i Krzysztof Prałat oraz dyrektor DK „Idalin” pan Grzegorz Molenda.W związku ze śmiercią Tadeusza Różewicza w 2014 roku w radomskich ośrodkach kultury zorganizowano konkursy poświęcone pamięci tego uznanego poety, dramatopisarza i prozaika. 18 listopada w Domu Kultury „Idalin” w prezentacjach z cyklu „Poetae nascuntur, oratores fiunt” naszą szkołę godnie reprezentowali – Bartosz Prokop z klasy 2a, przygotowany przez pana Mirosława Szokalskiego oraz Mateusz Sułecki z klasy 4b, którego instruktorką jest pani Aneta Wajdzik-Jary. Po przesłuchaniach konkursowych wady i zalety wybranych prezentacji omówili członkowie jury: aktorzy pan Jarosław Rabenda i Krzysztof Prałat oraz dyrektor DK „Idalin” pan Grzegorz Molenda.

Czytany 3585 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:05