14 Maj 2015

Gimnazjalisto !!! Tylko u nas !!! Nowe atrakcyjne kierunki !!!

Rekrutacja do Zespołu Szkół Samochodowych na rok szkolny 2015/2016.

Szkoła posiada własne, bezpłatne warsztaty szkolne, dwie sale gimnastyczne, siłownię, boisko szkolne, radiowęzeł, cztery nowoczesne pracownie komputerowe oraz dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną z Multimedialnym Centrum Informacyjnym.

Prowadzi zajęcia pozalekcyjne: SKS, Szkolny Klub Europejski, klub kartingowy, koło żeglarskie, koło fotograficzne, koło dziennikarskie, Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne. Lekcje wychowania fizycznego w klasach pierwszych odbywają się na basenie „Orka”.

Zespół Szkół Samochodowych jest „Szkołą z klasą”.

Uczniowie odbywają kurs na prawo jazdy kategorii „B”.

Szkoła jest bezpieczna dla ucznia, ma monitoring i ochronę.

W szkole są nauczane języki: angielski, niemiecki i rosyjski.

Kliknij i obejrzyj pełny informator dla kandydatów do szkół na podbudowie gimnazjum.

Przyjęcia kandydatów do klas pierwszych odbędą się na podstawie ZARZĄDZENIA Nr 13 MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 6 lutego 2015 r. w sprawie rekrutacji uczniów i słuchaczy do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016

Czytany 6996 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 sierpień 2015 11:27