13 Sty 2015

Półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego Wyróżniony

(1 głos)

We wtorek 13 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich odbył się półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego organizowanego corocznie od kilkunastu lat przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Polonistów. Nie zabrakło reprezentantów Zespołu Szkół Samochodowych – Kamila Błaszczyka i Rafała Nowaka z klasy 4b oraz Jerzego Barana z klasy 1d. Wszystkich półfinalistów przygotowała pani Aneta Wajdzik-Jary. Do ścisłego finału zakwalifikował się Kamil Błaszczyk, za którego będziemy trzymać kciuki już 10 lutego.

Kolejne etapy konkursu poprzedziły eliminacje szkolne przygotowane przez polonistki: Anetę Wajdzik-Jary i Dagmarę Durasiewicz. Wzięło w nich udział 13 uczniów, spośród których wyłoniono trzech wymienionych przedstawicieli naszej placówki.

Czytany 4198 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:34