07 Lut 2020

Ferie pełne wrażeń….. z ciekawą lekturą !!!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ferie pełne wrażeń….. z ciekawą lekturą !!!

Zapraszamy do wypożyczania najnowszych pozycji, które pojawiły się na półkach w bibliotece ZSS. Wśród nowości można znaleźć pozycje książkowe znanych autorów, kontynuacje ulubionych powieści oraz całkiem nowe propozycje wydawnicze. Pasjonatów motoryzacji zapraszamy do skorzystania z bogatego księgozbioru książek specjalistycznych. Każdy znajdzie tu dla siebie ciekawą książkę. Zapraszamy do lektury!

Nauczyciele bibliotekarze

Czytany 460 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online