04 Mar 2020

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Upamiętniony 2 marca 2020 r. przez uczniów "Samochodówki" Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo  męstwa i niezłomnej  postawy patriotycznej.  Jest to niezwykle ważnie święto dla społeczności naszej szkoły, ponieważ jednym z bohaterów walczącym o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego był patron szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Samochodowych Witold Pilecki. To jego zasługi i innych "Wyklętych" uczniowie "Samochodówki" uczcili podczas akademii. Uroczystości szkolne zostały przygotowane przez Renatę Cywka oraz Romana Mosionka. W montażu słowno - muzycznym uczniowie przypomnieli sylwetki niezłomnych żołnierzy, ukazali ich bohaterską postawę i waleczność.

Czytany 377 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 marzec 2020 09:12
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online