09 Gru 2014

I etap Ogólnopolskiej Olimpiady "Sowa Matematyczna"

Dnia 9 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Sowa Matematyczna”.

Uczniowie klas 1a, 1b oraz 1c (K. Poduszyński, M. Lisek, D. Wlazło, J. Tkaczyk, A . Jaworski, K. Jańczy, H. Sulima, W. Górski rozwiązywali test on- line w kategorii Archimedes.

Koordynatorami konkursu w naszej szkole są nauczycielki matematyki Ewelina Wachowicz i Małgorzata Łukasiewicz.

Czekamy na wyniki i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji weźmie udział więcej uczniów.

Czytany 3500 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:37