12 Lut 2015

„Młodzi patrzą na trzeźwo” Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 12 lutego 2015 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach programu „Młodzi patrzą na trzeźwo”, które prowadził przedstawiciel fundacji „Zielony liść”. Podczas zajęć uczniowie klas 1za, 2a, 2b, 2c, 2ml, 2za, 2zb, 3a, 3b, 3d, 3ml, 3za, 3zc, 4b, 4d obejrzeli film poruszający problem wypadków komunikacyjnych z udziałem osób będących pod wpływem alkoholu oraz brali udział w ćwiczeniach z wykorzystaniem alkogogli i narkogogli.

Czytany 1939 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 czerwiec 2015 12:27
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 27 guests and no members online