29 Lis 2017

Młodzież i jej pasje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
28 listopada odbyła się impreza „Młodzież i jej pasje” zorganizowana już kolejny raz przez uczniów i pedagogów II Liceum Ogólnokształcącego imienia Konopnickiej w Resursie Obywatelskich.

Uczniowie radomskich szkół średnich opowiadali o swoich pasjach, prezentowali swe umiejętności, a przede wszystkim zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczestnicy wspominali o ciekawostkach dotyczących ich hobby, a także udzielali wskazówek, które innym pomogą odkryć w sobie jakąś nową pasję.

Naszą szkołę reprezentowali Sebastian Dobczyński, klasa 1b i Filip Cieślik, klasa 2c. Gratulujemy chłopakom występu oraz nagród.

Opiekunami uczniów byli O. Milewska oraz M. Stańczyk.

co za dzień, galeria zdjęć

Czytany 1877 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 listopad 2017 11:58
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 12 guests and no members online