22 Lis 2017

Spotkanie z absolwentem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły, podchorążym pierwszego roku Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, Maciejem Wiśniewskim.

Tematem spotkania było zapoznanie z ofertą edukacyjną uczelni na studiach cywilnych i wojskowych, prezentacja zaplecza technicznego, bazy laboratoryjnej i możliwości realizacji własnych pasji w licznych kołach zainteresowań.

Prezentacja wzbudziła zaciekawienie wśród zaproszonych klas czwartych technikum i klas lotniczych.

Czytany 1651 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 grudzień 2017 19:26
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online