22 Lis 2017

Spotkanie z absolwentem

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły, podchorążym pierwszego roku Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, Maciejem Wiśniewskim.

Tematem spotkania było zapoznanie z ofertą edukacyjną uczelni na studiach cywilnych i wojskowych, prezentacja zaplecza technicznego, bazy laboratoryjnej i możliwości realizacji własnych pasji w licznych kołach zainteresowań.

Prezentacja wzbudziła zaciekawienie wśród zaproszonych klas czwartych technikum i klas lotniczych.

Czytany 3926 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 grudzień 2017 19:26