25 Sty 2016

III Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych „RADOM – 2016”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zaproszenie

Zapraszamy szkoły o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - technika, zasadnicze szkoły zawodowe - do wzięcia udziału w turnieju pod nazwą III Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych - 2016 organizowany przez: Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu ul. 25- Czerwca 66, 26- 600 Radom.

pobierz załączniki w "czytaj dalej" 

Czytany 2806 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 styczeń 2016 16:04
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 29 guests and no members online