08 Mar 2016

Szkolenie w ramach programu Inter Cars

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 09.03.2016 o godzinie 11.00 na dziale warsztatowym Elektrycznym pierwszym odbędzie się szkolenie w ramach programu Inter Cars "Młode Kadry" z firmy Osram z nowoczesnych technologii oświetlenia pojazdów. Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli: Dariusza Stępniewskiego, Andrzeja Michalczewskiego i Michała Skwarka. Zapraszamy!!!

Czytany 2518 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 marzec 2016 13:26
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 69 guests and no members online