15 Mar 2016

Wielkanocna Zbiórka Żywności

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W dniach od 11 do 13 marca uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami po raz kolejny uczestniczyli w organizowanej wspólnie z Bankiem Żywności "Wielkanocnej Zbiórce Żywności". Przez trzy dni udało im się zebrać przeszło 120 kilogramów różnego rodzaju produktów spożywczych. Dary te podzielone zostały na dziesięć paczek, które zostaną przekazane przed świętami potrzebującym rodzinom naszych uczniów. Mamy nadzieję sprawią one radość zarówno obdarowanym jak i darczyńcom.
Wielkanocna Zbiórka Żywności jest akcją, którą prowadzimy lokalnie. Corocznie zachęcamy klientów sklepów do podzielenia się swoimi zakupami z potrzebującymi.
 

 

Czytany 1796 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marzec 2016 20:48
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 27 guests and no members online