19 Mar 2016

Olimpiada Techniki Samochodowej 19.03.2016r.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 19.03.2016r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 40 pytań  obejmujących wiedzę podstawową (w tym: elementy matematyki i fizyki, materiałoznawstwo, rysunek techniczny maszynowy, techniki wytwarzania, podstawy budowy maszyn) oraz wiedzę specjalistyczną (budowa, diagnozowanie, naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych) z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska i przepisów bhp.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

 

  1. Radosław Burek klasa 3c
  2. Jakub Biederek klasa 4b
  3. Cezary Podymniak klasa 3c

Poziom trudności poszczególnych zadań był zróżnicowany, co znajdowało odzwierciedlenie w wagach punktowych (prawidłowym odpowiedziom przypisano 1; 2 lub 3 punkty).

Miło nam poinformować iż nasz uczeń Radosław Burek awansował do finału olimpiady, który odbędzie się 21.05.2016r. w siedzibie firmy Bosch w Warszawie.

 

Czytany 1835 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 marzec 2016 16:20
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online