31 Mar 2016

Szkolenie w ramach programu Inter Cars "Młode Kadry"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
W dniu  8 kwietnia o godzinie 10.00 na dziale warsztatowym Elektrycznym pierwszym odbędzie się szkolenie w ramach programu Inter Cars "Młode Kadry" z firmy NTN NSR: "Łożyska kół i zawieszeń". Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli: Dariusza Stępniewskiego, Andrzeja Michalczewskiego i Michała Skwarka. Zapraszamy!!!
 

 

Czytany 2390 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online