24 Maj 2016

Absolwenci "Samochodówki" spotkali się po 50 latach

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W życiu bym Cię Rysiu nie poznał, Janek jestem, nie poznajesz? - takie i podobne słowa radości i niedowierzania dało się słyszeć w sobotę przed Zespołem Szkół Samochodowych. Spotkało się tam 17 absolwentów, którzy skończyli szkołę 50 lat temu.

Czytany 1666 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 maj 2016 13:16
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 35 guests and no members online