15 Cze 2016

Spotkanie z przedstawicielem Policji "Chcesz być bezpieczny na drodze? - zacznij od ..."

W dniu 16 czerwca 2016r. o godzinie 9.00 na auli szkoły odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Policji. Tematem przewodnim będzie hasło: "Chcesz być bezpieczny na drodze? - zacznij od ..." .
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie uczniów naszej szkoły (wraz z opiekunami klasy) oraz wyznaczone przez Dyrektora szkoły klasy.
Organizatorzy: ZSS, KMP.
Bliższych informacji udziela Mariusz Szymańczak