13 Wrz 2016

Biegiem po szablę!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bieg „O szablę Rotmistrza Pileckiego”, zaliczany do cyklu Biegowego Grand Prix Radomia, rozegrany zostanie 18 września. Trasa wytyczona została w Parku Leśniczówka.

Rotmistrz Pilecki to patron Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. „Samochodówka” jest współorganizatorem biegu. W siedzibie najstarszej technicznej szkoły w mieście mieścić będą się szatnie i w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, biuro zawodów. W przypadku korzystnej pogody, biuro zlokalizowane będzie w parku, w pobliżu amfiteatru. Biuro czynne będzie wyłącznie w dniu biegu, od godz. 9. Zmagania najmłodszych rozpoczną się o godz. 11. O godz. 12 do rywalizacji przystąpią panie, które walczyć będą na trasie o długości około 2,5 km. Pół godziny później wystartują panowie. Mężczyźni pobiegną na dystansie około 5 km.

Zgłoszenia do biegu głównego przyjmowane są za pośrednictwem internetowej strony www.radomiega.pl. Osoby, które startowały w poprzednich zawodach cyklu Grand Prix nie muszą dokonywać ponownego zgłoszenia. Wymagane jest jedynie potwierdzenie udziału. Obowiązują numery startowe z poprzednich biegów.

Czytany 2168 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 wrzesień 2016 10:57
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 40 guests and no members online