19 Paź 2016

MISTRZOSTWA RADOMIA SZKÓŁ PONADGIMNZAJALNYCH W SZACHACH W 2016 ROKU IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zapraszamy uczniów do udziału w mistrzostwach Radomia szkół ponadgimnazjalnych w szachach im. rtm. Witolda Pileckiego, które odbędą się w dniu 28 października 2016 r. w auli szkoły w godz. 11.45 – 15.00

Wszystkich miłośników gry w szachy zapraszamy na zapisy do biblioteki szkolnej.

 

Czytany 1847 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 56 guests and no members online